Charming Studio For 2 People

  • 15 m²

Gelegen binnen 17 minuten lopen van de Arc de Triomphe, heeft Charming Studio For 2 People Parijs een eenvoudige toegang tot Pereire - Levallois treinstation dat op 600 meter ligt.

Om uw comfort te garanderen is er een apart toilet en een douche in het appartement. Daarnaast zijn er een haardroger en handdoeken aanwezig in de badkamer.

De accommodatie biedt zelfvoorzienende faciliteiten, zoals een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en glaswerk.

Het appartement is in de 17e Arrondissement wijk van Parijs, op een paar stappen verwijderd van de Alexander Nevski Kathedraal gelegen. Dit appartement biedt een eersteklas ligging, op 25 minuten loopafstand van het Place de la Concorde. Op 2 km van Charming Studio For 2 People vindt u Champ-de-Mars. Deze accommodatie ligt vrij dicht bij het metrostation Courcelles.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Charming Studio For 2 People Parijs
Charming Studio - Monceau - Ternes
Mobiele prijsaanbieding

Charming Studio - Monceau - Ternes

4.9
Behoorlijk 17 beoordelingen
56 m van de accommodatie
USD 174 USD 157
per nacht
Evasion Parisienne Entre Monceau & Arc De Triomphe
Mobiele prijsaanbieding

Evasion Parisienne Entre Monceau & Arc De Triomphe

449 m van de accommodatie
USD 538 USD 484
per nacht
Top Appartement Avenue Ternes Paris
Mobiele prijsaanbieding

Top Appartement Avenue Ternes Paris

8.1
Heel goed 26 beoordelingen
532 m van de accommodatie
USD 359 USD 323
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer7511602625078
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Charming Studio For 2 People te vinden?
      Charming Studio For 2 People is in de 17e Arrondissement wijk gesitueerd, binnen 17 minuten lopen van de Arc de Triomphe.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Charming Studio For 2 People?
      Populaire plekken in de buurt van Charming Studio For 2 People zijn onder andere Champ-de-Mars, de Arc de Triomphe, het Place de la Concorde.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Les Messugues en Bistrot Sushi restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Heeft dit appartement internetverbinding?
      Ja, dit appartement biedt draadloos internet.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij Charming Studio For 2 People?
      Charming Studio For 2 People is niet huisdiervriendelijk.
    • Is er een keuken in Charming Studio For 2 People?
      Bij Charming Studio For 2 People vinden gasten een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en glaswerk.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Charming Studio For 2 People Parijs

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten